המומחיות שלנו

קינו מדיה היא סוכנות לשיווק דיגיטלי הממוקמת באזור ירושלים. אנו מתמחים בעיצוב, פיתוח, מיתוג ושיווק. אנו יכולים לעזור לעסק שלך לבלוט מעל כולם ולהשיג את המטרות שלך יהיו אשר יהיו.

אם אתם מחפשים צוות לפרויקט חד פעמי, או כזה שתוכלו לפתח איתו מערכת יחסים מתמשכת,
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר. נשמח לשוחח

מעצבים דיגיטל

אנו מאמינים כי בלב ליבו של כל מיתוג או יוזמה שיווקית טובה יש עיצוב איכותי מנצח. מאמצי המיתוג והשיווק שלך ישמשו כשגרירים לזהות העסק שלך. חשוב לנו מאוד שהזהות של העסקים איתם אנו  עובדים תהיה מדוייקת, משמעותית ומעוררת השראה.

לפני שמתחילים פרויקט חדש עם לקוח. הדבר הראשון שאנחנו מדברים עליו זה אתר האינטרנט של העסק. אתר אינטרנט צריך להיות בנוי. להיות נגיש וטוב, שיעמוד בכל התקנים ההכרחיים לעבודת שיווק טובה לטווח ארוך.

פרסום בגוגל

עיצוב אתרים

קינו מדיה היא חברת שיווק דיגיטלית ששמה דגש על עיצוב. אנחנו מקווים שיש לך צרכים עיצובים. כי זה מה שאנחנו עושים. בין אם אתה זקוק לעיצוב מחדש של אתר אינטרנט או לוגו לארגון. אנו יכולים לעזור

שיווק דיגיטלי

בין אם מדובר בשיווק דוא"ל או ניהול מדיה ברשתות חברתיות, קינו מדיה יכולים לעשות זאת. אנחנו מומחים בקמפיינים בגוגל ובקידום האתר שלך במנועי החיפוש.

שיווק תוכן

הקופרייטרים בצוות שלנו מבינים שפה שיווקית, את החשיבות של קריאה לפעולה ועקרונות של קידום אתרים ומיטוב למנועי חיפוש. 

בניית אתרים

בקינו מדיה צוות מפתחים מקצועי עם ידע מטורף. הכל בשביל לספק לכם אתרים ברמה הגבוהה ביותר. אתרי תדמית, אתרי תוכן, פורטלים, חנויות אינטרנטיות. כל מה שתרצו, קינו מדיה תספק לכם.

החלום שלך. המשימה שלנו.

אנו מאמינים בעבודה קשה והתמדה

מאז 2018 יצרנו עשרות קמפיינים מצליחים, אשר הניבו אלפי עסקאות ומכירות עבור לקוחותינו. כל קמפיין נרשם ונשמר במאגרי המידע. בלי קשר למה אתה מוכר יש סבירות גבוהה שיש לנו ניסיון בתחום מה שנותן לנו יתרון משמעותי ביעילות הקמפיין.

התשוקה שלנו לעזור לעסקים קטנים ובינוניים הפכה אותנו לחברת שיווק אסטרטגית המפתחת פתרונות מקוונים לעסקים בכל המגזרים. המשימה שלנו היא תמיד לספק את המוצרים והשירותים האיכותיים ביותר ללקוחות שלנו.

בואו נראה לכם כיצד אנו יכולים לשנות את העסק שלכם…

הכירו את לקוחותינו

מעוניין לקחת את העסק שלך דיגיטל אחד קדימה?

אנו יכולים לעשות זאת ביחד

ברק-ניסימי---קינו-מדיה

לייעוץ ופרטים נוספים