שיווק ברשתות חברתיות לעסקים

שיווק במדיה חברתית הפך לכלי משמעותי לעסקים בכל הגדלים. אנו משתמשים במדיה החברתית להגיע ללקוחות פוטנציאליים בצורה קלה, מהירה ואפקטיבית.
עסק שלא מדבר ישירות לקהל שלו בכל הפלטפורמות הקיימות כמו פייסבוק, יוטויוב, אינסטגרם ופינטרסט, פשוט מפסיד!!
שיווק וניהול מדיה חברתית אצלנו ב"קינו מדיה" יכול להביא הצלחה מדהימה לעסק שלך..

קידום-אתרים

שיווק במדיה החברתית

מיקוד קהל היעד שלך והיכולת למקד דמוגרפית בצורה די מדויקת את האנשים אליהם אתה מעוניין להגיע. העסקים הגדולים והמצליחים כיום משתמשים בפייסבוק ובפלטפורמות דומות, לאחר שהבינו כי ניתן להשיג פרסום ממוקד מאוד ובכך לייעל את הפרסום ולהוזיל עלויות בצורה משמעותית. קהל יעד ממוקד ואפילו ממוקד מאוד כבר מעוניין במוצר שלך, עכשיו רק צריך לדאוג שיקנה אצלך! זה מה שמדהים בשיווק במדיה החברתית כיום.

רשתות-חברתיות-פרסום
פרסום-באינסטגרם

שיווק במדיה החברתית

שיווק במדיה החברתית הוא שימוש פלטפורמות של מדיה חברתית כדי להתחבר לקהל שלך, לבנות את המותג שלך, להגדיל את המכירות ולהגדיל את התעבורה באתר העסקי שלך. הדבר מצריך פרסום תכנים מעניינים ואיכותיים בפרופילים השונים שלך, האזנה והקשבה לעוקבים שלך, מעורבות פעילה עם הקהל שלך, ניתוח תוצאות והפעלת מודעות במדיה חברתית.

ניהול מדיה חברתית

שיווק במדיה החברתית החל לראשונה עם פרסום. עסקים שיתפו את התוכן שלהם במדיה החברתית כדי לייצר תנועה לאתרים שלהם, בתקווה שהדבר ייצר מכירות. אבל המדיה החברתית התבגרה מעבר להיותה רק מקום לשדר תוכן. עסקים כיום משתמשים במדיה החברתית בדרכים שונות ומגוונות. לדוגמא, עסק המודאג ממה אנשים אומרים על המותג שלו יכול לעקוב אחר שיחות ותגובות לאזכורים רלוונטיים (האזנה ומעורבות של מדיה חברתית). עסק שרוצה להבין את ביצועיו במדיה החברתית יכול לנתח את טווח ההגעה, מעורבותו ומכירותיו בעזרת כלי ניתוח (ניתוח מדיה חברתית).  עסק שרוצה להגיע לקבוצה מסוימת, יציג מודעה ממוקדת מאוד (פרסום מדיה חברתית)

רשתות-חברתיות

הצוות שלנו

פרסום-ברשתות-חברתיות

דויד אלון

ui/ux web master

בניית אתרים – Full Stack Development לטכנולוגיות Web.MySQL, JavaScript, Node.js, MongoDB ,Angular, jQuery ופיתוח PHP. 

טלפון-קינו-מדיה

ברק ניסימי

Owner, SEO

בעלים. מנהל תוכן, מקדם אתרים (SEO), מנהל קמפיינים ממומנים (PPC), מנהל רשתות שותפים, מנהל רכש מדיה, בונה אתרים ב-Wordpress.

רועי סיוון

Social Media

מומחה ליצירת קהילה סביב מותג. קמפיינים ממומנים. ביצועיסט ומומחה לרשתות חברתיות.מנהל תחום מדיה וסרטוני תדמית ביוטיוב וברשתות חברתיות

להיות חלק מההצלחה שלך

שעות עבודה

ראשון - חמישי 08:00-18:30
שישי 08:00-14:00

אנחנו כאן

העירית, מעלה אדומים.
טלפון: 052-9522444
דוא"ל: [email protected]

WhatsApp chat