רשתות חברתיות

ניהול ועיצוב עמודי אינסטגרם פייסבוק

ניהול סושיאל ופרסום בפייסבוק

מעוניינים לדעת איך לקבל חשיפות ברשת החברתית?

קידום-אתרים

שיווק במדיה החברתית

פייסבוק | אינסטגרם

מיקוד קהל היעד שלך והיכולת למקד דמוגרפית בצורה די מדויקת את האנשים אליהם אתה מעוניין להגיע.
העסקים הגדולים והמצליחים כיום משתמשים בפייסבוק ובפלטפורמות דומות, לאחר שהבינו כי ניתן להשיג פרסום ממוקד מאוד ובכך לייעל את הפרסום ולהוזיל עלויות בצורה משמעותית.
קהל יעד ממוקד ואפילו ממוקד מאוד כבר מעוניין במוצר שלך, עכשיו רק צריך לדאוג שיקנה אצלך! זה מה שמדהים בשיווק במדיה החברתית כיום.

ניהול-רשתות-חברתיות
בניית-אתר-רספונסיבי

שיווק במדיה חברתית הפך לכלי משמעותי לעסקים בכל הגדלים. אנו משתמשים במדיה החברתית להגיע ללקוחות פוטנציאליים בצורה קלה, מהירה ואפקטיבית.
עסק שלא מדבר ישירות לקהל שלו בכל הפלטפורמות הקיימות כמו פייסבוק, יוטויוב, אינסטגרם ופינטרסט, פשוט מפסיד!!
שיווק וניהול מדיה חברתית אצלנו ב"קינו מדיה" יכול להביא הצלחה מדהימה לעסק שלך..

פרסום-באינסטגרם

לבנות מותג ברשתות חברתיות

שיווק במדיה החברתית הוא שימוש בסוגים השונים של המדיות החברתיות המובילות, בכדי ליצור חיבור לקהל שלך, לבנות את המותג שלך, להגדיל את המכירות ולהגדיל את התעבורה באתר העסקי שלך. הדבר מצריך פרסום תכנים מעניינים ואיכותיים בפרופילים השונים שלך, האזנה והקשבה לעוקבים שלך, מעורבות פעילה עם הקהל שלך, ניתוח תוצאות והפעלת מודעות במדיה חברתית.

ניהול מדיה חברתית

שיווק במדיה החברתית החל כאשר עסקים הבינו שהם יכולים להגיע לכמות גדולה של אנשים בקלות ובמהירות. עסקים שיתפו את התוכן שלהם במדיה החברתית כדי לייצר תנועה לאתרים שלהם, בתקווה שהדבר ייצר מכירות. אבל המדיה החברתית התבגרה מעבר להיותה רק מקום לשדר תוכן. עסקים כיום משתמשים במדיה החברתית בדרכים שונות ומגוונות. לדוגמא, עסק המודאג ממה אנשים אומרים על המותג שלו יכול לעקוב אחר שיחות ותגובות לאזכורים רלוונטיים (האזנה ומעורבות של מדיה חברתית). עסק שרוצה להבין את ביצועיו במדיה החברתית יכול לנתח את טווח ההגעה, מעורבותו ומכירותיו בעזרת כלי ניתוח (ניתוח מדיה חברתית).  עסק שרוצה להגיע לקבוצה מסוימת, יציג מודעה ממוקדת מאוד (פרסום מדיה חברתית)

רשתות-חברתיות

אז איך לשווק את העסק שלכם?

השאירו פרטים ונשתדל לחזור בהקדם עם כל הפרטים והשירותים שלנו

קינו-מדיה-חברת-שיווק-דיגיטלי-לעסקים

מעוניין לשווק את העסק בדיגיטל?