ניהול עסקים
ברשתות החברתיות

קידום-אתרים
רשתות-חברתיות-פרסום

שיווק במדיה החברתית

מיקוד קהל היעד שלך והיכולת למקד דמוגרפית בצורה די מדויקת את האנשים אליהם אתה מעוניין להגיע. העסקים הגדולים והמצליחים כיום משתמשים בפייסבוק ובפלטפורמות דומות, לאחר שהבינו כי ניתן להשיג פרסום ממוקד מאוד ובכך לייעל את הפרסום ולהוזיל עלויות בצורה משמעותית. קהל יעד ממוקד ואפילו ממוקד מאוד כבר מעוניין במוצר שלך, עכשיו רק צריך לדאוג שיקנה אצלך! זה מה שמדהים בשיווק במדיה החברתית כיום.

שיווק עסקים במדיה החברתית

שיווק במדיה חברתית הפך לכלי משמעותי לעסקים בכל הגדלים. אנו משתמשים במדיה החברתית להגיע ללקוחות פוטנציאליים בצורה קלה, מהירה ואפקטיבית. עסק שלא מדבר ישירות לקהל שלו בכל הפלטפורמות הקיימות כמו פייסבוק, יוטויוב, אינסטגרם ופינטרסט, פשוט מפסיד!! שיווק וניהול מדיה חברתית אצלנו ב"קינו מדיה" יכול להביא הצלחה מדהימה לעסק שלך..

פרסום בפייסבוק
פרסום-באינסטגרם

לבנות מותג ברשתות חברתיות

שיווק במדיה החברתית הוא שימוש בסוגים השונים של המדיות החברתיות המובילות, בכדי ליצור חיבור לקהל שלך, לבנות את המותג שלך, להגדיל את המכירות ולהגדיל את התעבורה באתר העסקי שלך. הדבר מצריך פרסום תכנים מעניינים ואיכותיים בפרופילים השונים שלך, האזנה והקשבה לעוקבים שלך, מעורבות פעילה עם הקהל שלך, ניתוח תוצאות והפעלת מודעות במדיה חברתית.

ניהול מדיה חברתית

שיווק במדיה החברתית החל כאשר עסקים הבינו שהם יכולים להגיע לכמות גדולה של אנשים בקלות ובמהירות. עסקים שיתפו את התוכן שלהם במדיה החברתית כדי לייצר תנועה לאתרים שלהם, בתקווה שהדבר ייצר מכירות. אבל המדיה החברתית התבגרה מעבר להיותה רק מקום לשדר תוכן. עסקים כיום משתמשים במדיה החברתית בדרכים שונות ומגוונות. לדוגמא, עסק המודאג ממה אנשים אומרים על המותג שלו יכול לעקוב אחר שיחות ותגובות לאזכורים רלוונטיים (האזנה ומעורבות של מדיה חברתית). עסק שרוצה להבין את ביצועיו במדיה החברתית יכול לנתח את טווח ההגעה, מעורבותו ומכירותיו בעזרת כלי ניתוח (ניתוח מדיה חברתית).  עסק שרוצה להגיע לקבוצה מסוימת, יציג מודעה ממוקדת מאוד (פרסום מדיה חברתית)

רשתות-חברתיות

הצוות שלנו

דוד אילון

ui/ux web master

מפתח ובונה אתרים. שליטה מלאה בפיתוח תוספים מורכבים לאתרי וורדפרס. שליטה ב-PHP וב-OOP. ניסיון רב בפיתוח ועיצוב אתרי מסחר און ליין

ברק-ניסימי---קינו-מדיה

ברק ניסימי

Owner, SEO

ניהול תוכן שיווקי ועסקי, קידום אתרים אורגני(SEO), ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל (PPC), ניהול רשתות שותפים, בניית אתרים ב-Wordpress.

שיווק-ברשתות-חברתיות

רועי נוימן

Social Media

מומחה ליצירת קהילה סביב מותג. קמפיינים ממומנים. ביצועיסט ומומחה לרשתות חברתיות.מנהל תחום מדיה וסרטוני תדמית ביוטיוב וברשתות חברתיות

להיות חלק מההצלחה שלך

הצבי, מרכזית ירושלים (קומה 6), ירושלים.
א-ה 09:00-21:00

ו' וערבי חג 09:00-14:00

barak@kinomedia.co.il

מעוניינים לפרסם את העסק ברשתות חברתיות?
השאירו פרטים..

WhatsApp chat